У столиці Македонії, через зміни назви країни за умовною угодою з Грецією, біля будівлі парламенту пройшла акція протесту. Близько півтори тисячі людей зібралися в центрі Скоп’є з піротехнікою і плакатами, закликаючи до відставки уряду. Учасники акції скандували гасла “Відставка Заєва” і “Ми не приймаємо цю назву”.
Серед демонстрантів була велика група активістів в масках. Деякі з них кидали в поліцейських пляшки та каміння. Офіційного організатора протестів не було, але в соціальних мережах кілька націоналістичних груп закликали до протестів. Всемакедонська національна рада найбільш активно висвітлювала свій супротив.
Серед протестуючих не було політиків. Через дві години демонстранти почали залишати площу перед парламентом. Раніше президент країни Георге ІвАнов заявив, що не підпише угоду з Грецією про перейменування. Суперечка щодо назви республіки тривала з 1991 року – часу здобуття незалежності колишньої Югославської республіки. Через це тривалий час Афіни блокували її вступ до ЄС і НАТО.