На території храму святого апостола Андрія Первозванного у селі Струмівка влаштували благодійний вечір, на якому збирали гроші хворим дітям. 

26 січня наймолодші жителі села представили різдвяну казку, підлітки показали театралізоване дійство, а ще дорослі – різдвяний вертеп.

На свято до Струмівки завітали особливі гості – вихованці театральної студії «Сонячна радість», що функціонує у рамках громадської організації «Батьків дітей з синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку» під керівництвом Олени Мельник.

“Це вже 9-й щорічний благодійний фестиваль, де наші прихожани готують святкове театральне дійство. Було б добре, якби й інші взяли з нас приклад і це стало своєрідним флешмобом: аби в селах, громадах, общинах люди допомагали іншим”, – сказала прихожанка храму Олена Колюбаєва.

Цей вечір став завершальним етапом збору коштів для хворих дітей – упродовж різдвяних свят та під час дійства вдалося зібрати 12 000 гривень. Ці гроші розділили між сім’ями прихожан, де виховуються діти з інвалідністю.

Фото Варвари ШЕВЧУК