Жителі Підгайцівської об’єднаної територіальної громади влаштували толоку, щоб підготувати територію в лісі до облаштування рекреаційної зони.

Згодом тут з’являться п’ять альтанок, декілька лавочок, велика парковка, волейбольне поле, а потім планують зробити і футбольне. Прибирати територію взялися у суботу, 1 червня.

Роботи розпочнуть із прокладання дороги до лісу. Голова Підгайцівської ОТГ Юрій Семенюк запевняє, що за два тижні тут зроблять 350 метрів щебеневої дороги шириною 3 метри. Це обійдеться у 200 тисяч гривень.

“Ще планується тут зробити ставочок, як кажуть місцеві жителі ще 15 років рибу ловили, зараз воно пересохло. Якщо буде джерело, то буде дуже добре, а якщо не значить поставим скважину і все-таки тут зона відпочинку буде з водою”, – пояснив Юрій Семенюк.

Місцеві жителі підтримують ініціативу та сподіваються, що роботи розпочнуться вже найближчим часом. А поки долучилися до толоки.Після толоки усі мали можливість посмакувати кулешем, приготованим на польовій кухні, випічкою, фруктами та квасом.

Якщо ви знайшли помилку, повідомте редактора, для цього виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.