Жителі Підгайцівської об’єднаної територіальної громади влаштували толоку, щоб підготувати територію в лісі до облаштування рекреаційної зони.

Згодом тут з’являться п’ять альтанок, декілька лавочок, велика парковка, волейбольне поле, а потім планують зробити і футбольне. Прибирати територію взялися у суботу, 1 червня.

Роботи розпочнуть із прокладання дороги до лісу. Голова Підгайцівської ОТГ Юрій Семенюк запевняє, що за два тижні тут зроблять 350 метрів щебеневої дороги шириною 3 метри. Це обійдеться у 200 тисяч гривень.

“Ще планується тут зробити ставочок, як кажуть місцеві жителі ще 15 років рибу ловили, зараз воно пересохло. Якщо буде джерело, то буде дуже добре, а якщо не значить поставим скважину і все-таки тут зона відпочинку буде з водою”, – пояснив Юрій Семенюк.

Місцеві жителі підтримують ініціативу та сподіваються, що роботи розпочнуться вже найближчим часом. А поки долучилися до толоки.Після толоки усі мали можливість посмакувати кулешем, приготованим на польовій кухні, випічкою, фруктами та квасом.