Небайдужі рибалки випустили у річку Стир 500 кілограмів щуки та 700 кілограмів коропа. 

Про це йдеться у сюжеті 12 каналу.

Таку акцію рибалки проводять вже третій рік поспіль. Для закупівлі риби збирають гроші самі. Цьогоріч вдалось зібрати 75 тисяч гривень.

“Хто 100 гривень, хто тисячу. Хто як міг. Риби буде два види. Так як минулого року хижої риби не вдалося запустити, в цьому році дуже хотіли запустити судака, але теж не вдалося нам знайти судака. Тому замість судака запускаємо щуку”, – розповів співорганізатор акції Любомир Третяк.

Нині найкращий час для зарибнення водойм, кажуть у Волинському рибоохоронному патрулі, оскільки температура води плюс 10 градусів. Риба у такому середовищі поводиться спокійно. За декілька днів вона адаптується до нових умов. Головне – аби після цього до водойми не кинулись браконьєри. За цим обіцяють пильнувати.

“Нами буде забезпечений цілодобовий контроль, за охороною, ітак само будуть проведені роз’яснювальні роботи серед рибаків-любителів. Тому що цяриба може легко піддатись виловленню і любительськими знаряддями лову”, – каже начальник відділу іхтіології Волинського рибоохоронного патруля Олександр Климнюк.

Деталі – у сюжеті.