Поблизу Луцька освятили дзвіницю, яка стане важливою спорудою у Жидичинському Свято-Миколаївському монастирі. За радянський час – на місці храму була школа, а замість дзвіниці – криниця. В часи незалежності тут була пустка, а з 2003 року монастир почали відновлювати.

Світська назва монастиря була “Золоте яблуко”, зазначив архімандрит Костянтин, тому що він був надзвичайно багатим. Проте, часи змінилися, каже настоятель. Тепер без допомоги меценатів не обійтись. Мешканці сусіднього села Кульчин на чолі з Володимиром Усиком безкоштовно поклали бруківку на території храму, а меценат Борис Громов, – допоміг накрити дзвіницю. Чоловік каже, що тут він повірив у диво, тому й вирішив віддячити церкві та Богу за щастя та добробут в родині.
Після освячення Архімандрит Костянтин анонсував масштабне театральне дійство, яке готується для маленьких мирян. Воно відбудеться у День святого Миколая, який є покровителем монастиря. Малечі обіцяють подарувати не лише казку, але й справжнє диво біля дзвіниці.