Якщо на вулиці не вистачає яскравих кольорів, то ними можна насолодитися в арт-просторі луцького ТРЦ ПортCity, адже роботи художниці Маргарити Паламарчук переповнені барвами. Полотна мисткиня створювала протягом десяти років. Більшість картин – це абстракції.

Хоча за спеціальністю жінка – товарознавець, мистецтво для неї не просто хобі, а стиль життя. Полотна художниці – особливі. Чи не у кожну роботу вона додає частинки скла або ж дзеркала.

“Це моя авторська ідея, яка виникла в мене десь років 10-15 назад. Мені хотілось ефектів, я люблю враження, я люблю щось цікаве, я люблю щось незвичне, і якось так сталось, що мені захотілось таке гарно побите скло залишити на картині”, – ділиться художниця.

Мисткиня розповідає, що експериментувати буде й надалі: у планах – спробувати до робіт додавати ще й пластик. Творить для власної насолоди та задоволення, а от результату радіє не лише сама художниця, а й люди, що бажають купити її полотна.

Роботами Маргарити Паламарчук можна буде насолодитися до 29 жовтня на 3 поверсі ТРЦ ПортCity. Вхід вільний.

Виставка художниці Маргарити Паламарчук

Якщо на вулиці не вистачає яскравих кольорів, то ними можна насолодитися в арт-просторі луцького ТРЦ "Порт City, адже роботи художниці Маргарити Паламарчук перповнені барвами. Полотна мисткиня створювала протягом десяти років. Більшість картин – це абстракції.Більше – у сюжеті!

Gepostet von 12 Канал am Montag, 19. Oktober 2020