На іподромі у Луцьку, окрім спортивного комплексу з 50-метровим басейном, можуть облаштувати легкоатлетичний манеж. 

Про це повідомив президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул, – пише ІА “Конкурент”.

“Не так давно міськрада прийняла рішення про виділення великої ділянки землі під будівництво спортивного комплексу – мова йде про басейн, зал і низку інших об’єктів. У зв’язку з цим я попросив про термінову зустріч з керівництвом міста, оскільки ще з самого початку нашої роботи з проектом стадіону в Луцьку, ми обговорювали необхідність спробувати зробити тут повний цикл: домогтися, аби в місті був не лише стадіон, але й легкоатлетичний манеж”, – зазначив він.

Разом із президентом Федерації легкої атлетики у Волинській області Володимиром Рудюком, Гоцул зустрівся з керівництвом Луцька, щоб обговорити перспективи манежу:

“І на цьому етапі зустріли зацікавленість в тому, щоб наш запит було поставлено на порядок денний”.

Також Гоцул назвав подальші кроки обох сторін:

“Ми готуємо технічні завдання, які будуть передані до Луцька, параметри цієї споруди. Також контактуватимемо з Міжнародною федерацією, щоб вона порекомендувала Луцьку кваліфікованих проектантів для такого складного і багатофункціонального об’єкта. Ми домовилися, що будемо постійно координувати наші зусилля і далі просувати цей напрямок”.

Нагадаємо, що територію у Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки, де свого часу був іподром, віддали комунальному закладу «Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа Олімпійського резерву плавання Луцької міської ради».

ЧИТАТИ ТАКОЖ: 8 березня вхід в Луцький зоопарк для жінок – безплатний