Якісно, швидко, професійно – саме такі завдання ставила перед собою команда першої клініки «Біхелсі». Щоденно піклуючись про здоров’я пацієнтів, лікарі слідують своїм принципам і сьогодні, відкриваючи наступну клініку мережі. Основні правила взаємодії із пацієнтами залишаються незмінними – таку місію для працівників озвучив  директор мережі «Біхелсі» Іван Гусак.

«Хочемо показати нашим пацієнтам, нашим відвідувачам, що ми справді якісно, комфортно обслуговуємо їх, надаємо послуги, які повинна надавати первинна ланка. Працюємо ми в програмі державної медичної гарантії. Певний перелік послуг є безкоштовний», – пояснив Іван Гусак.

Урочисто відкрили двері медзакладу із сучасним медичним обладнанням, висококваліфікованими фахівцями та доступними послугами для всіх у самісінькому центрі Луцька – на Коперника, 13В.

Співзасновник мережі клінік сімейної медицини Віктор Корсак у вітальному слові розповів, що невдовзі відкриє двері і наступна філія – на вулиці Львівський. Анонсував Корсак також відкриття клінік «Біхелсі» у декількох колишніх районних центрах Волині: Любешеві, Маневичах та Старій Вижівці.

«Наша ціль – 200 клінік, але мова йде не просто про кількість, а про якість. Тобто, ми надаємо новий формат, ми створюємо конкуренцію для існуючого формату. Ми хочемо, щоб людина не боялася йти до лікаря, розуміючи, що треба буде тижнями сидіти в чергах і невідповідне відношення. Ми хочемо, щоб людина відносилась до лікаря, як до товариша, який її розуміє і який їй обов’язково поможе», – розповів Віктор Корсак.

Завідувачка відділенням первинної медичної допомоги №2 Тетяна Кравчук каже: медичний заклад та команда «Біхелсі» мають багато можливостей та безліч переваг.

У клініці вважають, що послуги мають бути доступними для усіх. Саме тому влаштовують акції. Так, ті, хто у вересні укладе декларацію із сімейним лікарем «Біхелсі», зможе цілодобово отримувати медичні онлайн-консультації до кінця року. Крім того, ці пацієнти зможуть скористатися знижкою 15% на всі платні послуги мережі клінік сімейної медицини «Біхелсі». Також протягом вересня діє акційна пропозиція на огляд у невролога. Ця послуга тут вартує всього 150 гривень.