«Україна – понад усе!» Під таким гаслом у палаці культури Рівненської АЕС провели благодійний концерт на підтримку Збройних сил України. Так люди мистецтва підтримують патріотичний дух народу та роблять усе, що можуть, для нашої Перемоги.

У глядацькій залі була і знімальна група.

«Наш український народ бореться за свою волю, за свою свободу. Оскільки ми творчі люди, ми також хочемо внести свою якусь частинку боротьби. Закликаємо всіх до внеску свого у нашу майбутню перемогу», – каже представниця палацу культури Оксана.

У концерті взяли участь близько 150 артистів. Зі сцени лунали українські патріотичні пісні у виконанні гуртківців і представників клубних формувань  палацу культури, а також аматорів міста. Серед них учасники вокального ансамблю «Апельсин» і місцеві сольні виконавці Ілона Раба та Маргарита Махоріна.

«Ми не оголошували номери, але хочу додати, що ті дівчати співали свої авторські пісні, вони написали як слова, так і музику до цих пісень», – розповіла представниця палацу культури.

Долучилася до заходу і вихованка реабілітаційного центру Катерина.

«Я також своєю творчістю допомагаю воїнам Збройних сил України. Пісня називається «Журавлі», вона і патріотична, і про маму, і про те, що син помер, вона така, що зараз у такий воєнний стан можна співати», – зазначає Катерина.

Найчисленнішим колективом концерту став вокальний гурток палацу культури «Мікс». Його найменшій учасниці лише чотири роки.

Також учасники ансамблів палацу культури піднімали бойовий дух глядачів своїми танцювальними виступами. Традиційно прозвучали пісня «Ой, у лузі червона калина»  і гімн нашої держави.

Під час благодійного заходу збором коштів займалася волонтерська група РАЕС. Спільно зібрали 20 850 гривень.

«Кошти від сьогоднішнього концерту будуть спрямовані на закупівлю усього необхідного для наших Збройних сил України, які потрібні зараз для оборони нашої держави. Все буде відправлятись на схід на передові рубежі», – повідомив волонтер Петро.

Організатори планують продовжувати цикл заходів патріотичного спрямування «Все буде Україна» та знайомити глядачів з колективами  палацу культури та Вараської громади.