«Наближаємо перемогу разом» – таку назву має виставка-продаж творчих робіт вихованців Вараського реабілітаційного центру. Її організували на Рівненській АЕС. Усі виручені кошти передадуть на потреби наших захисників.

На виставці представлено близько ста великодніх виробів різної техніки виконання. Діти та молодь з особливими потребами опановують їх у закладі.

«Співпраця Рівненської АЕС з реабілітаційним центром імені Зоні Матвієнко продовжується. Уже традиційно до найбільших свят у році дітки разом з вихователями готують декоративні вироби щоб реалізувати їх на нашому підприємстві. Ці кошти йшли раніше на потреби реабілітаційного центру. Цього року такі роботи також підготовлені, і виручені кошти хочуть передати ЗСУ», – повідомила заступниця начальника УІ та ЗГ РАЕС Ірина Жук.

Кожен охочий може придбати виріб та покласти у скриньку суму, яку вважає за потрібне. Цю ініціативу атомники активно підтримують.

«Це є символічним і вдвічі приємнішим, і хочеться все-таки долучитися до цієї акції і будь яким чином допомагати не лише діткам, а й нашим захисникам. І нам це дуже приємно, бо ми також вкладаємо свій вклад у перемогу, хоча б таким чином», – зазначає Галина.

Робіт багато, кожна потребувала кропіткої праці і майстерності. Творчість дітей надихає на добрі справи, адже вони роблять світ кращим, кажуть атомники.

Усі вилучені кошти від продажу експонатів передадуть на потреби наших захисників.