Лише за 20 днів вересня поліцейські затримали майже 150 п’яних водіїв, на яких склали протоколи.

Про це повідомили у поліції Волині.

Зокрема виявили 44 нетверезих водії в Луцькому районі, 50 – в Ковельському, 30 – в Камінь-Каширському, 24 – у Володимир-Волинському.

Як відомо, з лютого посилили відповідальність за керування транспортними засобами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння.

Керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, тягне накладення штрафу 17 000 грн (викладення ст. 130 КУпАП в новій редакції).

Повторно протягом року – штраф на водіїв у розмірі 34 000 грн з позбавленням права керування транспортними засобами на 3 роки з оплатним вилученням транспортного засобу.

Третій раз протягом року керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів передбачає штраф 51 000 грн з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 10 років з конфіскацією транспортного засобу, який є у приватній власності порушника або адміністративний арешт на 15 діб з позбавленням права керування транспортними засобами на 10 років.

Окрім того, збільшили термін розгляду таких справ судом – нині це один рік.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У Луцьку легковик збив 15-річну дівчину. Вона в реанімації