У Вишгороді створили спеціальний координаційний штаб з розслідування вбивства юристки Ірини Ноздровської. Його засідання відбуватиметься щоденно. Про це повідомили в Головному управлінні Національної поліції Київщини.

До розслідування справи були залучені найкращі слідчі.
У штабі просять громадян, які володіють ґрунтовною інформацією про вбивство Ірини Ноздровської, повідомляти усі деталі до поліції.
Тіло юристки знайшли першого січня поблизу Вишгорода. Пошуки жінки тривали два дні. За попередніми даними експертизи, причиною смерті стали множинні колото-різані рани.

Раніше Ноздровська займалася розслідуванням справи про загибель своєї сестри − Світлани Сапатінської. Її у 2015 році насмерть збив племінник глави суду Вишгородського району Дмитро Россошанський. Без матері залишився неповнолітній син. Напередодні зникнення, 28 грудня, юристка разом із активістами домоглася, аби винуватця аварії залишили під вартою. Його могли випустити за Законом “Про амністію” через численні хвороби, викликані наркотичною залежністю.
Вже наступного дня Ірина зникла. За словами знайомих, Ноздровській та її сім’ї постійно погрожували, про що вона повідомляла в поліцію.