У Володимирі-Волинському продовжать покращувати умови для військовослужбовців. За два роки тут відремонтували старі приміщення казарм, збудовані ще на початку 19 століття. Їх відновили завдяки представникам бізнесу, влади, волонтерам і лісівникам. Загалом на облаштування військового містечка витратили близько 10 мільйонів гривень.

За слова командира, його бійці одні з небагатьох військовослужбовців ЗСУ, які повернулися на ротацію із зони АТО у відремонтовані казарми, а не в намети. У військовому містечку тепер є все необхідне: гаряча вода, душові, медпункти, кабінети для командування. У приміщеннях частково замінили вікна на пластикові та продовжують роботи, оновили підлогу, двері. Міністерство оборони подарувало частині пральні машини та мікрохвильову піч, а голова облдержадміністрації – два телевізори.

У 2018 році з держбюджету виділять гроші на закупівлю 200 модульних гуртожитків для українських воїнів та їх сімей. Два з них збудують на території частини у Володимирі-Волинському.

На двох нових модульних приміщеннях у військовому містечку не зупиняться. Адже навіть із ними усьому особовому складу бригади місця не вистачатиме. Потрібні ще дві казарми. Також, у першому півріччі наступного року обіцяють здати багатоповерхівку для бійців. У ній передбачено 44 квартири. Довгобуд зводять із 2008 року.