У Володимир-Волинський надійшла партія ліків, захисних засобів та медичних виробів необхідних для медпрацівників.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив народний депутат з Волині Ігор Гузь.

Розхідні матеріали придбали за обласні гроші фонду Ігоря Палиці “Тільки разом”. Раніше, такі ж поставки всього необхідного надійшли у Нововолинськ, Іваничі та Любомль.

“Зараз система працює таким чином, що ми знову чекаємо на закупівлі. Тобто ми знову будемо везти, щоб бути готовими до найгіршого. Хоча, сподіваємося на краще”, – говорить нардеп.

За словами місцевих медиків, зараз найбільше не вистачає захисних багаторазових комбінезонів. Тож благодійник запевнив, що їх постараються доставити. Також будуть доставляти медикаменти, які ще є, але які лікарні мають мати у запасі.

Ігор Гузь закликав усіх волинян максимально обмежити своє перебування на вулиці. Виходити тільки за харчами або в аптеку. Адже незабаром буде пік хвороби, тож цей тиждень-два краще пересидіти вдома і тим самим не порушувати постаном Кабміну.

“Медики у бойовій поставі: в Нововолинську, в Іваничах, Любомлі. Так, є певні складнощі, але працюють оперативно!”, – додав Ігор Гузь.

Також він зазначив, що нині усі народні депутати від Волині, керівництво області й очільники медзакладів тримають постійний контакт, працюють на благо області й сподіваються на краще!