У Володимирі-Волинському двоє учнів захворіли на коронавірус. 

Про це йшлося під час наради міського голови Петра Саганюка 15 вересня, – пише пресслужба міськради.

“Ще раз звернуся до вас, до громади міста. Сьогодні знову 9 осіб потрапили в лікарню, маємо підозри на захворювання коронавірусом в окремих навчальних закладах. Результати ПЛР-тестування приходять з запізненням і щоразу отримуємо більше десяти позитивних. Водночас мешканці міста почуваються безпечно, майже ніхто не ходить в масках”, – сказав міський голова.

Петро Саганюк наголосив, що недопустимо, щоб у випадку підозри на коронавірус дитина чекала ПЛР-результатів більше тижня. Він зауважив, що місто буде усіляко сприяти пришвидшенню тестування дітей, не виключивши можливості звернень в приватні установи для визначення ПЛР-результатів. При цьому Петро Саганюк сказав, що з бюджету міста готові виділити фінансування на оперативне проведення тесту дітям в разі потреби.

Міський голова закликав дотримуватися протиепідемічних вимог також в установах та організаціях.

Начальник управління освіти, молоді та спорту Вячеслав Петрук відзначив, що навчальні заклади у Володимирі-Волинському працюють згідно розкладу. Через випадки захворювання коронавірусом в двох учнів, класи, де вони навчались, зараз перебувають на самоізоляції.