Із 1 липня в рамках Програми медичних гарантій у Володимир-Волинському ТМО запровадили новий пакет медичної допомоги — «Психіатрична допомога, яка надається мобільними мультидисциплінарними командами».

Про це повідомляють на сторінці медзакладу у фейсбуці.

Це означає, що при КП «Володимир-Волинське ТМО» запрацюють мобільні психіатричні бригади, які сприятимуть пацієнтоорієнтованості на спеціалізованому рівні та значно поліпшать якість та ефективність медичних послуг для пацієнтів з розладами психіки.

Психіатрична допомога, що надаватиметься мобільними мультидисциплінарними командами, розрахована на пацієнтів, які завершили лікування в стаціонарі і потребують подальшого лікування вдома, при погіршенні стану, загостреннях тих або інших захворювань, чи просто для допомоги адаптуватись хворому в соціумі після важких розладів.

Пацієнти або їх родичі можуть розраховувати на психологічну підтримку членів мобільної бригади. Їх навчать технікам самодопомоги та методам психологічної підтримки.

Направлення на отримання допомоги від команди можна отримати у лікаря-психіатра або у свого сімейного лікаря. Якщо у пацієнта розвивається раптове погіршення стану, яке загрожує його здоров’ю чи життю, то варто звернутися за екстреною медичною допомогою за номером 103.

Більше інформації ви можете отримати в реєстратурі поліклініки або за номером телефону 3-41-03 (з понеділка до п’ятниці з 8:00 до 15.15 год).

Якщо потрібна термінова допомога, телефонуйте у приймальне відділення лікарні (цілодобово): 3-56-01.