На Волині прокурори виявили незаконну “схему”, за якою Волинська обласна клінічна лікарня уклала договір із приватним підприємцем на придбання твердого палива вартістю 3 080 000 гривень.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

Так, за результатами опрацювання інформації, оприлюдненої на офіційному веб-порталі електронної системи публічних закупівель “Prozorro” прокурори виявили факт безпідставного застосування Волинською обласною клінічною лікарнею переговорної процедури закупівлі та, як наслідок, неправомірного укладення у квітні 2019 року договору із приватним підприємцем на придбання твердого палива вартістю 3 080 000 гривень.

Зважаючи на порушення вимог Закону України «Про публічні закупівлі», регіональна прокуратура у травні 2019 року оскаржила цю процедуру закупівлі та укладений за її результатами договір у судовому порядку.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Сільський голова на Волині вимагав 15 тисяч доларів хабара. ВІДЕО

Під час судового розгляду відповідачами по справі укладено додаткову угоду про розірвання договору, поставка товарів за яким та їх оплата не здійснювалися. Провадження  у справі за позовом прокурора закрито.