Сльозогінний газ і димові шашки. У Харкові на сесії міської ради стались сутички між муніципальною охороною і активістами. Містяни з плакатами «Влада нас не чує» і «Відкрита рада» вимагали вільного доступу всіх охочих на сесії міськради. Близько тридцяти осіб мітингували під будівлею, а потім зуміли прорватися в мерію.
Чоловік з шевроном муніципальної охорони розпилив газ з балончика в сторону активістів, які намагалися піднятися в зал. Також у приміщенні підпалили димові шашки. За словами директора департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю міськради Юрія Сидоренка, колишній депутат від Партії регіонів Дмитро Марінін привів п’ятдесят осіб спортивної зовнішності.
Очевидці ж розповіли, що молоді люди в футболках Національного корпуса влаштували погром на другому поверсі будівлі. Вони прорвалися у двір Харківської мерії і там теж влаштували бійку.
Окрім цього, заступника міського голови Геннадія Кернеса Андрія Руденка активісти кинули в сміттєвий бак.
Харків’яни затримали чиновника, коли той виходив з будівлі “чорним ходом”. Руденка взяли за руки й ноги і кинули в смітник. Після того як заступник Кернеса вибрався назовні, йому дали спокійно піти.