У митному посту “Ягодин” Волинської митниці Держмитслужби попередили незаконне ввезення друкованої продукції на суму понад 37 мільйонів гривень.

Про це повідомляє пресслужба Волинської митниці.

У зону митного контролю митного поста “Ягодин” заїхала вантажівка, в якій, відповідно до поданих до митного контролю документів, переміщалася друкована продукція торговельної марки “Oxford” (загальна вартість – 1 893 215,78 гривні). Під час проведення повного митного огляду автомобіля працівники митниці виявили інший пакет товаросупровідних документів, які були у вантажних місцях з товаром, відповідно до яких вартість становила 37 мільйонів 22 тисячі гривень.

Таким чином, директор підприємства отримувача через водія вантажного транспортного засобу вчинив дії, спрямовані на переміщення через м/п «Ягодин» Волинської митниці Держмитслужби на митну територію України товару з приховуванням від митного контролю.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, обумовлені ч.1 ст.483 Митного кодексу України і передбачають накладання штрафу в розмірі 100 % суми несплачених платежів.