У Європі троє людей загинули внаслідок шторму “Елеонора”. Ще п’ятнадцять − отримали поранення різного ступеня важкості. На гірськолижному курорті в Франції внаслідок травм, отриманих через падіння дерева, помер спортсмен. Ще двоє людей загинули в Іспанії. Їх змило великою хвилею на узбережжі. Негода вирує вже кілька днів поспіль.

У Франції сім департаментів країни оголосили найвищий − “помаранчевий” − рівень небезпеки. Пориви вітру сягають 147 кілометрів на годину. Понад 200 тисяч будинків залишаються без електрики, з них 30 тисяч − під Парижем. У Бельгії шторм вже вщухає. Проте внаслідок сильних дощів у кількох регіонах почалися повені. В країні зберігається такий же рівень небезпеки, як і у Франції.

Не оминула стихія й Німеччину. Там затопило дві автостради поблизу кордону з Францією. Потяг біля міста Луенен врізався у дерево, яке впало на колії. Постраждалих внаслідок інциденту немає. У Нідерландах через шторм скасували понад дві сотні авіарейсів. Сильні вітри призвели до відключень електроенергії у Швейцарії, скасовані авіарейси у Цюріху та Базелі.