Народний депутат від Волині Валерій Стернійчук підтримав позицію президента Володимира Зеленського щодо невтручання України у перебіг виборів у Сполучених Штатах.

Стернійчук разом з колегами-парламентарями з комітету з питань антикорупційної політики цими днями перебував з візитом у США. Зустрічаючись із конгресменами, сенаторами, представниками американської бізнес-спільноти народні обранці України, неодноразово чули слова підтримки від своїх колег, щодо позиції невтручання України та її Президента у перебіг виборів у Сполучених Штатах.

Нагадаємо, що у світових ЗМІ з’явилась інформація про те, що офіційний Вашингтон вимагав у Президента Зеленського «провести два політично мотивовані розслідування, замасковані під антикорупційну діяльність», а в разі відмови погрожував припинити військову допомогу Україні.

Володимир Зеленський заявив, що Україну не вдасться втягнути у виборчий процес іншої незалежної держави.

«Ми одностайні щодо підтримки позиції Президента, що правоохоронні органи не повинні втручатися у виборчий процес», – заявив на одній із зустрічей нардеп Валерій Стернійчук, вкотре підкресливши серйозність намірів України.