Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман очолив урядову делегацію, яка взяла участь у засіданні Ради асоціації Україна – ЄС. У Брюсселі сторони уклали дві угоди. Перша – про фінансування проекту «Підтримка ЄС для сходу України». У ньому передбачається надання Україні фінансування за рахунок Європейського інструменту сусідства  у розмірі 50 млн євро.
Друга – це Угода про фінансування Дунайської транснаціональної програми. Укладена між урядами України, Угорщини та Європейською комісією.  Проект документа передбачає надання Україні фінансування у розмірі 5 мільйонів євро.

Під час спільного брифінгу з Верховним представником ЄС у закордонних справах та політиці безпеки Федерікою Могеріні – Володимир Гройсман повідомив, що Кабінет міністрів підтримує ініціативу Президента Петра Порошенка щодо необхідності створення нового законопроекту про антикорупційний суд в Україні.
Президент України Петро Порошенко попередив український парламент, що внесе власний варіант законопроекту про антикорупційний суд.