Україна та Катар уклали угоду про взаємне скасування візових вимог. Про це повідомив на своїй сторінці у Твіттері очільник Міністерства закордонних справ Павло Клімкін.

Доха є світовим авіаційним хабом. Тож між столицями курсуватиме два авіарейси щодобово. Для безвізового перетину кордону громадянам України вже доступні 125 країн. Таким чином, наша держава піднялася на 31-ше місце в рейтингу Passport index.

 

У Департаменті консульської служби Міністерства закордонних справ ведуть переговори про скасування візових вимог з іншими державами Перської затоки, зокрема із Саудівською Аравією.

Петро Порошенко продовжив робочий візит країнами Перської затоки. У Катарі уклали низьку угод щодо відкриття ринків для українських виробників. Попереду спільні проекти щодо розбудови футбольної та готельної  інфраструктури до Чемпіонату світу 2022 року.

 

Перемовини щодо співробітництва у сільському господарстві – найуспішніші. На  міжнародній агропромисловій виставці, яку відвідав Петро Порошенко, вже дебютував український стенд. Там голова держави повідомив про підписання угоди про уникнення подвійного оподаткування та  захисту інвестицій.
Аби краще розуміти один одного, було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та «Університетом Катару». Така співпраця надає додаткові можливості вивчення арабської мови у Катарі.