Після Революції Гідності протягом п’яти років Україна досягла безпрецедентного зближення з Європейським Союзом.

Про це лідер «Європейської Солідарності» пише на своїй сторінці у мережі Facebook з нагоди Дня Європи. Петро Порошенко наголошує, що жодні тимчасові труднощі не зупинять європейську та євроатлантичну інтеграцію нашої держави. Бо тільки в Європейському Союзі – успішне майбутнє України, переконаний Петро Порошенко.

Текст допису подаємо без змін

***

З Днем Європи, дорогі українці!

У Революції Гідності та війні з російським агресором ми захистили своє законне право бути частиною єдиної європейської родини. Підписали та запустили виконання Угоди про асоціацію з ЄС. Створили поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі, відкривши величезний європейський ринок для українських експортерів. Запровадили безвіз. Словом, протягом п’яти років ми добилися безпрецедентного зближення з ЄС.

Рік тому — передали цю історію успіху як естафетну паличку іншій команді з надією та вірою у відданість нової влади європейському курсу України.

Час все і всіх розставить по своїх місцях. Історично Україну з дороги до членства в Євросоюзі та НАТО збити вже неможливо. Бо ця стратегія спирається на потужну суспільну підтримку з боку переважної більшості українських громадян.

Наше майбутнє — в Європейському Союзі, найсильнішому союзі держав на нашій планеті. Вступ до ЄС — це єдино вірний курс розвитку держави і гарантія незалежності, безпеки, територіальної цілісності України і добробуту українців.