Через пандемію коронавірусу у світі Україна з 17 березня закриває пасажирське авіасполучення.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні до співвітчизників, яке він опублікував на своїй сторінці у фейсбуці 13 березня.

“Через три доби (17 березня) ми закриваємо регулярне авіасполучення, за цей час повинні повернутися додому, ті, хто вилетів з України чартерними рейсами у туристичну подорож. Ті, хто з об’єктивних причин не встигне цього зробити мають звернутися в українське консульство…Вони будуть повернуті додому окремими нерегулярними рейсами”, — зазначив президент.

За його словами, виключення становлять іноземці, які мають право на постійне або тимчасове проживання в Україні, зокрема, представники офіційних міжнародних організацій та дипломатичних місій.

Через два тижні питання відкриття сполучення буде розглянуто повторно.

“Ті, хто вилетів з України чартерними рейсами у туристичну подорож точно повернуться додому, згідно з розкладом”, — наголосив президент.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО КОРОНАВІРУС

Вірус паніки гірший від коронавірусу. Ми з вами пережили багато чого. Нас з вами не здолали пташиний, свинячий та іспанський грип. Ми сильні, і в нас все буде добре!

Gepostet von Володимир Зеленський am Freitag, 13. März 2020