Ухвалення банківського закону –  практично єдина вимога, виконавши яку, Україна може отримати потужну фінансову допомогу для подолання економічної кризи.

Про це у своєму відеозверненні заявив п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.

«Ухвалення банківського закону –  практично єдина вимога, виконавши яку, Україна може отримати потужну фінансову допомогу для подолання економічної кризи. Кризи, яка ще більше посилиться внаслідок світової рецесії на фоні пандемії», – зазначив Порошенко.

«Настав момент істини. Національні інтереси України диктують главі держави єдине правильне рішення. Треба зробити вибір на користь десятків мільйонів українців. Ми вимагаємо від президента прийняти стратегічні рішення в інтересах України», – заявив Петро Порошенко.

Він нагадав, що у влади вистачило політичної волі ухвалити законопроект у першому читанні.

«І тепер зареєстровано 16 тисяч 332 «поправки». Це рекорд в історії українського парламентаризму», – наголосив Порошенко.

Порошенко пояснив, що дефолт означатиме стрімкий обвал курсу гривні, гіперінфляцію, масове безробіття, невиплату  зарплат, пенсій та стипендій, банкрутство держави і зупинку фінансування армії.

Фракція «Європейської Солідарності» наполягає, щоб банківський законопроект був першим в порядку денного найближчого позачергового засідання Ради.

«На наші голоси за цей закон суспільство може впевнено розраховувати. Ми також готові запропонувати владі регламентний механізм, як очистити поправочний спам борців за дефолт», – зазначив Петро Порошенко.