У США показали український фільм «Кіборги: Герої не вмирають». Це другий закордонний показ стрічки. Перший відбувся у Відні на початку лютого. Режисер Ахтем Сеїтаблаєв визнає, що хотів зробити кіно, зрозуміле для закордонного глядача.
Конгресмени, представники держдепу, посольств декількох країн та діаспоряни прийшли на на прем”єру в кінозалі Капітолію.У презентації фільму в американській столиці взяв участь і звільнений з полону ЛНР Володимир Жемчугов. У 2014-15-му роках у загоні місцевого спротиву він провів тридцять спец операцій зі знищення окупаційних військових об’єктів. Після чого, отримав звання Героя України. Каже, у фільмі є трохи і його історії.
Наразі, продюсери фільму підписали контракт з агентом в Канаді, що займається просуванням стрічки на закордонному ринку. Кінотеатри в Німеччині та Канаді вже виявили інтерес. Ведуться переговори з країнами Балтії, Польщею, Чехією. Після прокату, автори сподіваються зробити стрічку доступною для світової аудиторії на інтернет-ресурсах «Амазон» та «Нетфлікс».