Здоров’я у родині, кохання, здійснення мрій, нові досягнення, створення шедеврів. Усе це викликає у людини одну з найприємніших емоцій – щастя. 2о березня в усьому світі відзначили Міжнародний День Щастя.

Про щастя можна довго говорити і в кожної людини свої причини бути щасливим, кажуть психологи.

Одне з найбільших задоволень для людини – можливість займатися улюбленою справою. І Катерина Дулапчій, яка пише картини, це підтверджує. Художниця розповідає, почала малювати приблизно рік тому. Хоча бажання творити у неї було ще з шкільних років.

Нині у доробку художниці більше десятка робіт. Мисткиня розповідає, що першу свою картину – червоні маки, написала за три години. Тоді вона відвідувала майстер-клас. У творах художниці помітний мотив природи, усі картини яскраві та самобутні.  Катерина каже –  полюбляє працювати з акриловими фарбами.

Створення картин Катерина Дулапчій порівнює з ковтком свіжого повітря, своєрідною молитвою і відпочинком. Нині її роботи прикрашають не лише стіни власної оселі. Свої роботи Катерина подарувала й близьким людям. Поділяє захоплення художниці і її донька Владислава, яка також почала вчитись малювати.