«Кабінет міністрів ухвалив постанову про поширення карантину на всю країну. Його буде введено з завтрашнього дня і він буде діяти впродовж трьох тижнів, якщо не буде продовження. У нас, окрім тест-систем, які тільки вчора з’явилися в Києві, немає дуже багатьох речей. В аптеці ви не купите просто так маску-респіратор, яка є дієвою в таких випадках. Ми поставили це питання сьогодні на Кабміні», –  розповіла народна депутатка Вікторія Сюмар після засідання Уряду.

Сюмар зазначила, що міністр охорони здоров’я запевнив, що у міністерстві є 15 млн. масок, але незрозуміло в який спосіб їх отримати.

«Зараз уряд виділив ще 100 млн гривень на закупівлю масок респіраторного типу у внутрішнього виробника для того, щоб наповнити державний резерв, який після передачі масок МОЗу залишився порожнім і ніхто не розуміє скільки може тривати така епідемія», – сказала Сюмар.

«Будемо робити запити, щоб дізнатися, де вони знаходяться, як їх можна отримати і чи забезпечені засобами захисту лікарі, ті люди, які стоять на кордоні, на пунктах пропуску», – наголосила вона.

Сюмар також наголосила, що депутати фракції «Європейська Солідарність» звернулися з проханням до  прем’єр-міністра прийти в парламент і доповісти про рівень готовності медзакладів до лікування у разі виявлення хвороби.