Кабінет Міністрів прийняв рішення ввести ще декілька обмежень щодо карантину в Україні у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби.

Про це повідомляє пресслужба Кабміну.

“Відповідні зміни з одноденним доопрацюванням запропоновано до постанови №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» на засіданні Кабінету Міністрів. Постанову буде викладено в новій редакції”, – пише пресслужба.

Отже, на час карантину, тобто, поки до 24 квітня, заборона діятиме на:

  1. Перебування в громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора;
  2. Переміщення групою осіб більш ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей;
  3. Перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 16 років, без супроводу повнолітніх;
  4. Відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності;
  5. Відвідування спортивних та дитячих майданчиків;
  6. Проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Нагадаємо, також з 1 квітня почали діяти нові правила на в’їзд на Волинь з-за кордону. Зокрема, тим, хто приїхав, потрібно буде проходити обов’язкову обсервацію.

Хроніки коронавірусу: усе, що відомо на цей час. 1 квітня