Підприємство “Волиньтабак”, яке має 28 торгових точок в Луцьку та понад 250 по областях, планує змінити напрям діяльності в зв’язку з напруженою ситуацією через поширення коронавірусу.

У кіосках продаватимуть товари першої необхідності, а також запровадять доставку.

“Ми мобільні, ми виконуємо всі постанови, всі рішення і відповідно йдемо з ініціативою до наших громадян, до наших споживачів про те, що ми готові надати додаткові послуги, які убезпечать їх, які внесуть певний спокій”, – сказав директор асоціації «СПЕЦІАЛІЗОВАНА ТОРГІВЛЯ» Андрій Леньо

У компанії розповідають, що асортимент продукції, яку реалізує «ВОЛИНЬТАБАК», дозволяє забезпечити лучан товарами першої необхідності, на які в умовах карантину збільшився попит: хліб, крупи, олія, напої. Тож саме їх продаватимуть у кіосках.

“Торгівля в кіосках зменшить черги людей в магазинах, які вкрай небезпечні в умовах карантину та утворилися в продуктових магазинах. Торгівля з кіосків є одним із найбільш безпечних видів торгівлі”, – зазначив засновник ТОВ “Волиньтабак” Сергій Чайка

Подбали і про маломобільні вервстви населення – запроваджено доставку товарів, щоб якомога більше людей могли залишитися вдома. Оскільки люди похилого віку є найбільш вразливі для коронавірусу, то для них доставка буде безкоштовною.

Таким чином підприємство хоче допомогти своїм працівникам не залишитися без заробітної плати та забезпечити лучан усім необхідним.

“Волиньтабак” просить підтримати їх ініціативу. Адже якщо підприємство припинить роботу, бюджет втратить до 50 млн гривень. Та й нині, переконані у компанії, важлива згуртована праця та взаємопідтримка держави, бізнесу та органів місцевого самоврядування.