На чергове засідання виконавчого комітету виносять концепцію зовнішнього архітектурного вигляду тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та зупинок громадського транспорту з торговими павільйонами.

Про це у фейсбуці написав міський голова Луцька Ігор Поліщук.

“Реалізація вказаного рішення в комплексі з роботою по суттєвому зменшенню кількості тимчасових споруд допоможе зробити місто більш естетично привабливим та навести лад із тимчасовими спорудами та зупинками, що псують зовнішній вигляд нашого міста”, – переконаний мер.

При оформленні або продовженні дії паспортів прив’язки тимчасових споруд їх власники будуть зобов’язані притримуватися проектних рішень, що передбачені вказаною концепцією. Це ж стосуватиметься й власників зупинок громадського транспорту з торговими павільйонами, що мають статус об’єкту нерухомого майна.

Архетипи передбачають різну площу, різне функціональне призначення та інші особливості фактично під будь-який вид підприємницької діяльності, що може здійснюватись у таких спорудах.

Проектна документація надаватиметься підприємцям безкоштовно, при цьому підприємці будуть вільні у виборі підрядника для виготовлення або осучаснення тимчасової споруди.