Із січня цього року у Ковелі діє  Рада голів ОСББ. Туди увійшло 14 з 58, що є в місті, найактивніших управлінців будинків. Щомісяця вони зустрічаються з місцевими урядниками, аби вирішувати проблемні питання. Кажуть, результати уже є. 

“Такий орган є більш дієвіший, тому що є краща комунікація з місцевою владою. От, наприклад, по тому будинку 11, де зараз роблять реконструкцію дороги, ми звернулися за допомогою в міську раду – організувати і обладнати нам зупинку для транспорту. Бо раніше тут не було парковки”, – розповідає очільниця 9 ОСББ Ковеля Наталія Бабенко.

Тому мешканці вулиці Заводської ставили автівки на зелену зону. Натомість поблизу є кілька вільних ділянок, де можна облаштувати парковку. І міська влада таки зголосилася допомогти. Позитивом від співпраці діляться й інші управлінці будинків.

Також на часі для тутешніх будинків, кажуть, – заходи з енергоефективності. Одному із ОСББ, що на вулиці Міцкевича, 3, пощастило взяти участь у державній програмі “Енергодім” і тепер мешканці мають нагоду провести комплексну термомодернізацію будинку за пакетом “Б”. В рамках першого етапу тут мають встановити індивідуальні теплові пункти, балансування, а також утеплити мережі.

Вже на наступних зустрічах голови ОСББ та місцева влада візьмуться складати список першочергових проблем, які будуть вирішувати наступного року.