30 тисяч комплектів індивідуального захисту для медперсоналу, які закуплені в Китаї коштом компанії Рошен та Фонду Порошенка, вже надходять до лікарень по всій Україні.

Про це повідомили у пресслужбі партії “ЄС”.

Як відомо, станом на 17 квітня вже 879 медичних працівників захворіли на коронавірус, приріст захворюваності загрозливий – близько ста за добу. Тому питання забезпечення медпрацівників високотехнологічними костюмами, а також окулярами, рукавичками та іншими засобами захисту є пріоритетом номер один – вважають у Порошенка.

Третя партія у 10 тисяч костюмів сьогодні відправлена у лікарні.

У Черкаську область – 1900 костюмів, 1300 – у лікарні Дніпропетровщини. У Кременчук на Полтавщині – 1100 костюмів, така ж кількість – 1100 комплектів – відправлена у лікарні Хмельниччини.

Столичні лікарні отримали ще 1100 костюмів. По 800 костюмів передають на Львівщину та Тернопільщину. В Івано-Франківськ – 600, у Чернівці – 500.

Ще 800 костюмів розподілені у лікарні Волині, Вінниччини, Закарпаття, Одеси, Рівного та Херсону.

Лікарям також доставлені 10 тисяч високоякісних захисних окулярів.

Ще 100 тисяч медичних костюмів замовлені у Південній Кореї. Там же закуплені 10 портативних рентген-апаратів, які очікують отримати і передати медзакладам до кінця квітня. Найближчим часом у лікарні також передадуть 60 тисяч нітрилових рукавичок.

Захисні костюми для медиків від Порошенка протягом трьох тижнів передані у 21 регіон України.

 

«Лікарі мають бути забезпечені всіма необхідними засобами захисту», – переконаний п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.

10 квітня Петро Порошенко закликав владу запровадити страхування медичних працівників на випадок захворювання на коронавірус та вніс відповідні пропозиції до парламенту.