За одну годину у Луцькому районі з’явились шість нових сімей. Всі вони одружились в у рамках проекту “шлюб за добу” у ЦНАПі. Шість пар – набагато більше, аніж у будь-який інший день. А все тому, що 14 лютого – всесвітній день закоханих, тому одруження саме у цей день для багатьох пар має особливо романтичний та символічний підтекст.
Деякі молодята подали заяви 13-го лютого, а вже на наступний день отримали свідоцтво про шлюб. Документи, реєстрація шлюбу та святкова церемонія обійшлися у тисячу сто шістдесят гривень.
Одружили одразу всі шість пар. Гостей було не багато – кликали лише найближчих. А от свідоцтва про шлюб отримували не під традиційний марш Мендельсона, а всім відомий хіт “Деспасіто”, який виконали на скрипці.
Владіна та Євгеній Гаврилюки зізнались, що спеціально на цей день одружуватись не планували, проте, задоволені, що церемонія відбулась саме сьогодні. Кажуть, – їм дуже сподобалось – все було стильно, красиво і, головне, швидко.
Ще одні молодята – Ольга і Василь – навпаки, свідомо вибрали для одруження саме день святого Валентина.
Чотирнадцятого лютого у Луцьку побрались понад тридцять пар. А загалом по Волинській області створити нові сім’ї виявили бажання близько сімдесяти пар закоханих.