В Луцьку  22 листопада відбудеться прем’єра документального фільму “Від України до Голлівуду”.

Фільм покажуть за сприяння 12 каналу, Волинської кінокомісії та кінотеатру PremierCity. Про це повідомили на сторінці Волинської кінокомісії у фейсбуці.

“Цей фільм – перше масштабне дослідження “українського сліду” у Голлівуді, яке ніколи не робилося раніше. Насправді, українці залишили досить помітний слід не тільки в історії славнозвісної “фабрики мрій”, але й загалом в американській культурі та мистецтві”, – йдеться у повідомленні.

Роками в різноманітних інформаційних джерелах народжених в Україні називали “Russian” через те, що певний час країна була частиною Російської імперії. Тому досягнення наших співвітчизників перепадали іншій державі. Але прийшов час, щоб розставити крапки над “і” у питанні “хто є хто” у Голлівуді та з’ясувати в чому власне досягли успіху таланти з України.

У фільмі розповідь про досягнення українців минулого переплітається з особистими оповідями тих, хто сьогодні запалює свої зірки на голлівудському небосхилі.

Від України до Голлівуду. Тізер

За сприяння Волинська кінокомісія, 12 Канал та кінотеатру PremierCity 22 листопада в Луцьку відбудеться прем’єра документального фільму "Від України до Голлівуду" (виробництво компанії FRESH PRODUCTION GROUP).Цей фільм – перше масштабне дослідження «українського сліду» у Голлівуді, яке ніколи не робилося раніше. Насправді, українці залишили досить помітний слід не тільки в історії славнозвісної «фабрики мрій», але й загалом в американській культурі та мистецтві.Роками в різноманітних інформаційних джерелах народжених в Україні називали «Russian» через те, що певний час країна була частиною Російської імперії. Тому досягнення наших співвітчизників перепадали іншій державі. Але прийшов час, щоб розставити крапки над «і» у питанні «хто є хто» у Голлівуді та з’ясувати в чому власне досягли успіху таланти з України.За кожним iхнiм, таким омрiяним «Оскаром», за кожною завойованою зiркою на вiдомiй «Алеї слави», за кожним iм’ям у титрах – cамобутнi, непересічні особистості, унікальні майстри свого фаху. Серед них також і покоління тих, хто народився вже в США в родинах емігрантів з України.У фільмі розповідь про досягнення українців минулого переплітається з особистими оповідями тих, хто сьогодні запалює свої зірки на голлівудському небосхилі. Автор сценарію — Станіслав СукненкоРежисер-постановник — Станіслав Сукненко, Галина Кувівчак-СахноОператор-постановник — Анатолій СахноПродюсери — Юлія Чернявська, Олег Щербина

Gepostet von Волинська кінокомісія am Montag, 23. September 2019