53-річна Галина Кравчук виховує п’ятьох дітей. Старшій дочці – 29, наймолодша щойно закінчила третій клас. Жінка все життя мріяла мати багато дітей, оскільки в самої не було ні братів, ні сестер. Каже, що виховувати п’ятьох було нескладно.
Найбільше жінку тішить, що вона разом із чоловіком змогла створити справжню дружню родину. Каже, що діти завжди намагаються порадувати її подарунками, попри те, що живуть на відстані. Сорокадвохрічна Людмила, навпаки, виросла у багатодітній родині, і тому й сама мріяла про таку ж. Вона народила шістьох дітей. Старший син служить в армії, дочка працює у Луцьку. Ще четверо – школярі, тож поки що живуть разом із мамою.
Окрім них, ще дев’ятьом жінками Любешівського району вручили відзнаки матерів-героїнь. Це звання присвоюють жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей. Жінки отримали відзнаки та квітки від голови Волинської ОДА. Всім жінкам виплатять одноразову нагороду у розмірі 17 тисяч гривень. Окрім цього, матерям-героїням буде надбавка до пенсії.