Більше 11 000 волинян зареєструвалися на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання. Учасників з підвищеною температурою не будуть допускати до тестування. В пунтках проведення чергуватимуть медики.

Про це повідомляє управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації.

“З метою не допущення скупчення людей, допуск до пунктів тестування здійснюватиметься за відповідним графіком. Усім учасникам буде вимірюватися температура. Особи, у яких температура буде вище за 37,2°C, не будуть допущені до тестування”, – йдеться в повідомленні.

Ті, кого до основної сесії не допустять, зможуть скласти іспит під час додаткової, що відбудеться 23 липня – 11 серпня.

У кожному пункті проведення ЗНО буде облаштоване місце для обробки рук антисептиком та контейнери для утилізації використаних масок. Учасникам будуть надані засоби індивідуального захисту.

В аудиторіях під час тестування між учасниками буде дотримана дистанція 1, 5 метри. Приміщення провітрюватимуть і дезінфікуватимуть. Окрім цього, у пункті проведення тестування чергуватиме медичний працівник.

“Створено 53 пункти проведення тестування. Такі пункти створені в усіх містах обласного підпорядкування та районних центрах (крім смт Локачі, Стара Вижівка, Турійськ та Шацьк)”, – повідомляють в облдержадміністрації.

У Волинській області на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання зареєструвалися 11 700 тисяч учасників. Це на 3 % більше ніж у 2019 році.