У першу суботу лютого по всій Україні традиційно відбуваються зустрічі випускників.

Такий звичай підтримують і в Острожецькому ліцеї імені Ігоря Єремеєва. У ліцей прийшли сотні випускників, щоб згадати минуле і поділитись теперішнім.

Директор ліцею Петро Сірук зазначив:

“Сьогодні зустрічаються покоління, які закінчили 60 років, 50 років тому школу. Це класно: побачити своїх друзів, однокласників, побачитище своїх вчителів, якщо вони є. Звичайно, що багато відійшло у вічність і їх пам’ятаємо, школа завжди про них пам’ятає”.

Серед тих, кого вже немає – випускник Острожецької школи, той чиє ім’я вона нині носить, – Ігор Єремеєв. Цьогоріч виповниться 35 років з дня, коли він закінчив школу. Однокласники згадують його як приємного, позитивного учня.

На зустріч випускників завітав і колишній директор школи Володимир Козлюк. Саме він вручав атестати чи не всім, хто сьогодні святкує ювілей. Директор згадав і свого чи не найріднішого випускника, Ігоря. Розповів, що той був дуже комунікабельним і спражньою душею компанії.

Для ювілярів підготували яскравий концерт. А співали не тільки теперішні школярі, а й вчителі і самі випускники.

Випускники ж у своїх промовах перш за все дякували вчителям та говорили, що пишаються своєю альма-матер!

Ігор Єремеєв любив і допомагав рідній школі. Після смерті цю справу продовжив його старший брат Євген. На вечорі зустрічі він нагадав усім про цінності кожної людини.

Вечір зустрічі острожецьких випускників запам’ятався щирими словами, емоціями та спогадами. А також чудовими піснями, танцями і яскравими виступами учнів ліцею імені Ігоря Єремеєва.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: “Школа успіху” в Острожецькому ліцеї ім. Ігоря Єремеєва: у гостях – 12 канал. ФОТО.