Небайдужий лучанин виявив сітку в одному з каналів центрального парку імені Лесі Українки. У заборонене знаряддя лову вже встигли потрапити декілька рибин.

“Сіткові бракі скрізь де є риба, вони не соромляться ставити сітки, навіть в міському парку”, – написав Павло Романюк. В приватному повідомленні додав, що “сітку помітив проходячи мостом, люди теж бачили сітку та рибу в ній, але всі байдуже проходили повз. Чоловік дійстав сітку та випустив ще живу рибу. Так вчиняти не зовсім правильно. Треба відразу викликати рибохоронний патруль. Саме інспектори мають це робити.

Згідно із законодавством за порушення правил рибальства передбачено попередження або накладення штрафу від 34 гривень і аж до кримінальної відповідальності. Міська влада каже, що такі випадки – поодинокі.

Депутат каже, що повністю  навести лад в парку можна буде після того як встановлять камери спостереження. Раніше в канали запустили амурів, які найбільше полюбляють їсти водорості, чим очищують водойми від рослинності. Цього року в планах міської влади ще дозарибити канали.