Державна комісія ТЕБ та НС оновила епідемічне зонування, Київ залишається в помаранчевій зоні.

Про це в Телеграмі написав міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов.

Нове зонування почне діяти з 00 годин 00 хвилин 19 жовтня (понеділок).

До червоної зони буде віднесено міста Володимир-Волинський та Нововолинськ, Ківерцівський район Волинської області.

До помаранчевої зони потрапили міста Луцьк та Ковель, Володимир-Волинський, Горохівський, Іваничівський, Луцький, Любешівський, Любомльський, Рожищенський та Турійський райони Волинської області.

До жовтої зони місто Камінь-Каширський, Ковельський, Локачинський, Маневицький, Ратнівський, Старовижівський та Шацький райони Волинської області.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів змінив критерії для розподілу регіонів по зонам епідемічної небезпеки. Відтепер до червоної зони відносять регіони, захворюваність в яких протягом 14 днів перевищує 320 на 100 тисяч населення.

Також рішення Кабінету міністрів обмежено проведення масових заходів: в зеленій зоні за участі не більше 50 осіб, в жовтій зоні — не більше 30 осіб, в помаранчевій зоні — не більше 20 осіб, за умови дотримання соціальної дистанції та маскового режиму.

На території зеленого, жовтого , помаранчевого рівнів епіднебезпеки дозволено проведення спортивних заходів без глядачів, окрім міжнародних змагань, де їх проведення з глядачами можливе за окремим погодженням МОЗ.

Також уряд ввів обмеження обмеження на роботу ресторанів та інших закладів громадського харчування до 22 другої години на всіх рівнях

У червоній зоні карантину діють всі обмеження жовтої, помаранчевої і зеленої зон, додатково забороняється робота громадського транспорту; відвідування закладів освіти; діяльність ТРЦ, кафе та ресторанів тощо.