Друга партія – 42,5 тисячі захисних костюмів для медичних працівників – прибула з Сеула до Києва. Костюми, куплені Фондом Порошенка та компанією РОШЕН, безкоштовно передаються у лікарні по всій Україні. 

Відтак з Піденної Кореї вже доставлено 85 тисяч костюмів. Загалом у Порошенка закупили 130 тисяч захисних костюмів. 30 тисяч медичних комбінезонів виробництва Китаю вже надійшли в лікарні, які працюють зокрема в осередках спалаху коронавірусу.

«Лікарі потребують нашого захисту. Ми готові взаємодіяти з усіма зацікавленими особами: державою, урядом, громадськими організаціями, політичними організаціями, меценатами для того, щоб зупинити розповсюдження цієї пандемії і захистити лікарів», – наголосив лідер партії «Європейська Солідарність», п’ятий Президент Петро Порошенко.

«Європейська Солідарність» також вимагає від парламенту ухвалити закони 3376 про страхування медпрацівників та 3380 про запровадження масового тестування – перш за все для всіх співробітників медзакладів та пацієнтів.

«Ми сьогодні отримали підписні листи і збираємо підписи за позачергову сесію, де мають бути розглянуті декілька надзвичайно важливих питань. Перше – це негайне запровадження державного страхування лікарів, медичних працівників на випадок захворювання. Хочу наголосити, що з моменту реєстрації законопроекту 3376 захворіло більше 700 лікарів», – зазначив Порошенко.

«Ми наполягаємо, що необхідно законодавчо забезпечити належну кількість тестувань. Де обіцяні Україні мільйони тестів, які вже мають бути? За майже два місяці епідемії відтестовано лише 100 тисяч. В той же час, як в більшісті країн – це норма тестування за день. Кожен хворий, який поступає в українські лікарні, має бути відтестований. Кожен пацієнт, який приходить до лікаря, має бути відтестований. Без масового тестування немає жодного сенсу руйнувати економіку через карантин. Тестування дозволяє локалізувати вибухи інфекції і в такий спосіб не зашкодити економіці», – переконаний Петро Порошенко.