Луцькрада перестає працювати з перевізниками, які проти валідаторів. На черговому засіданні виконкому посадовці проголосували за розірвання договорів із двома такими підприємцями. Йдеться про “АТП 10 701”, яке обслуговує маршрути 3, 9, 18 і 26А, та про підприємця Оплачка, який працює на 32 маршруті.

Договори будуть дійсні до 11 грудня. За цей час Луцькрада повинна знайти перевізників, які погодяться тимчасово попрацювати на цих маршрутах, аби лучани не відчували незручностей.
У АТП 10 701, з якими розірвали договір, кажуть – не шкодують, що виступили проти валідаторів. Там переконані, що з новою системою оплати підприємство збанкрутувало б. А так воно просто закриється на декілька місяців раніше.

Також міськрада оголосила конкурс на маршрути 11, 14 та 19. Нині на них працює підприємство АТП-1. Де-факто, це означає, що і з ними міськрада перестає співпрацювати. Просто через юридичні колізії навіть офіційного розірвання договору не треба було. Інші ж перевізники вже встановлюють валідатори в маршрутках.

11 грудня, обіцяють у міськраді, це година че не лише для перевізників. З цього дня розрахувати за проїзд у маршрутках та тролейбусах можна буде лише електронним квитком. Що ж до мобільного додатку, то його розробкою займається “Сіті-кард”. Коли він буде готовий, поки сказати точно не можуть.