У Луцьких маршрутках підвищили ціну на проїзд. Вартість дорослого квитка становитиме 6 грн, учнівського – 3. У міській раді кажуть, проект рішення розглядали з жовтня, підстав для цього є чимало.

Депутати Луцькради не в захваті від рішення виконкому, вони нагадали, що меморандум про надання якісних та комфортних послуг з перевезення пасажирів, підписаний ще 15 травня 2018 року не виконується. Перевізники мають цьому своє пояснення.

Депутати переконані: багато проблем від того, що в Луцьку немає електронного обліку пасажиропотоку. Членів виконкому особливо обурило те, що діти тепер змушені плати за проїзд три гривні.

Лучанам теж такі зміни не припали до душі. Кажуть, ціна має відповідати якості перевезень. Оновлену вартість дитячого квитка взагалі вважають захмарною та необгрунтованою.

Все ж є ті, хто з розумінням ставиться до скрутного становища водіїв і підтримують здорожчання проїзду.

У міській раді пояснюють, що зробити вартість дитячого квитка нижчою – неможливо. Мовляв, тоді усім пасажирам прийдеться платити значно більше шести гривень. Нові тарифи почнуть діяти через десять днів з моменту оприлюднення рішення.