Обираєте сучасну та затишну оселю? Тоді вам – у “StyleUP”. Це житловий комплекс клубного закритого типу. Тому тут ви можете не хвилюватися за свій комфорт та безпеку. При в’їзді облаштований шлагбаум, тому «чужі» на територію точно не потраплять. Власники ж квартир зможуть заїхати за допомогою спеціального пульта, який підніматиме обмежувач руху. Додаткову безпеку гарантуватимуть і камери відеоспостереження. Окрім того, тут вам завше буде, де залишити автівку.

“Для кожної квартири в нас виділено по периметру паркомісця, які розподілені також нумерацією, для зручності в будь-яку годину доби людина під’їжджає автомобілем, зупиняється, безперешкодно знаходить місце на території”, – розповідає менеджерка з продажу Вікторія Ярошик.

Всі будинки тут малоповерхові і жодних комерційних приміщень у комплексі не буде. Тож ви можете не хвилюватися через постійний потік та скупчення людей. Зовнішній вигляд комплексу – тішить око. До того ж усе тут виконано з високоякісних матеріалів. Кожен будинок утеплений. Корпуси з цегли – надійного, перевіреного часом матеріалу. Вікна з шестикамерним профілем та двокамерним склопакетом.

Під’їзди – наскрізні. Тож зайти можна з того боку, який вам зручніший. Голих стін тут не зустріти, красивий інтер’єр тішитиме вас вже у коридорах. Приємним бонусом будуть вхідні двері у квартири – високої якості та оригінальні ззовні. А от майбутнє житло – повністю витвір вашої фантазії. Квартири тут вільного планування. Це унікальна можливість самостійно вирішити – скільки саме кімнат буде на обраній вами площі.

Вільне планування дозволяє безперешкодно втілювати будь-які свої бажання, дизайнерські рішення, переплановувати під свій власний смак. Площі йдуть різні: від 43 до 70 квадратних метрів”, – розповідає Вікторія Ярошик.

Приємно тішитиме і вигляд з вікна. Територія комплексу чимала і гарно впорядкована. Тут і дитячі майданчики з якісним покриттям, і спортивні зони. ЖК “StyleUP” пропонує не лише декілька зелених зон на територій, а й зони для відпочинку з альтанками та мангалами для барбекю.

За збереження та ошатний вигляд території вам дбати не доведеться. ЖК “StyleUP” має свою компанію, яка регулярно буде доглядати за добробутом на території.

“В нас досить велика територія йде по озелененню, навіть місця для паркування у нас з екорешіткою, тобто навіть там, де паркується автомобіль, буде проростати газон, за цим також треба буде доглядати”, – пояснюють у компанії.

Незважаючи на те, що комплекс розташований поблизу проїжджої частини – зайвий шум Вас не турбуватиме. Навколо комплексу стоїть оригінальний шумопоглинаючий паркан. Тож тут вам не страшні ні пил, ні звук автівок. До слова, перша черга будинків вже здана в експлуатацію.

ЖК “StyleUP” розташований у селі Липини на вулиці Миру, 7.

Контакти:

Телефон: 067 220 0035
Фейсбук: https://www.facebook.com/styleup.teremno.lutsk/
Сайт: https://style-up.com.ua/