П’ятий Президент України, лідер політичної партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Французької Республіки в Україні Етьєном де Понсеном.

Петро Порошенко подякував Франції за багаторічну підтримку України як на шляху необхідних реформ та європейської інтеграції, так і у відновленні суверенітету і територіальної цілісності держави та протидії триваючій російській агресії, – повідомили у пресслужбі “ЄС”.

Лідер «Європейської Солідарності» підкреслив важливість збереження санкцій проти Росії до повного виконання нею своїх зобов’язань у рамках Мінських домовленостей та повного відновлення суверенітету і територіальної цілісності України, включно з Кримом.

Петро Порошенко також наголосив на необхідності розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі.

Допоки Росія не змінить своєї поведінки, будь-які розмови про повернення до «business as usual» з Москвою є передчасними і загрозливими, – заявив п’ятий Президент України.

Співрозмовники докладно обговорили прогрес України на шляху європейської інтеграції. Підкреслено необхідність інклюзивного підходу у процесі вироблення українського законодавства, який забезпечував би належну участь опозиції, громадянського суспільства та міжнародних партнерів.