Від теорії до практики! Студенти Луцького національного технічного університету не лише отримують наукову базу в стінах університету, а й одразу ж закріплюють отримані знання на практиці!

10 листопада така нагода випала студентам-магістрам в рамках вивчення дисципліни «Основи побудови автоматизованої системи. Розумні речі». Одразу після лекції про шлюзи та протоколи в ІоТ потрапили на практичне заняття, де познайомилися із роботою систем сигналізації фірми Аjax на підприємстві ПП «Cloud Vision». Що цікаво: директор цього підприємства – колишній випускник ЛНТУ Олександр Сацик. 

«Гадаю, найкращий показник якості освіти у нашому виші – це наші студенти і їхні успішні кейси.  «Cloud Vision» – один із таких проектів. Його засновник – Олександр – не лише зумів реалізувати отримані знання у професійній діяльності, а й допомагає іншим студентам набиратися практичного досвіду, проводячи для них практичні заняття», – каже доцента кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Віктор Сацик. 

Цього разу директор підприємства ознайомив студентів  історією утворення та сферою діяльності ПП «Cloud Vision» та наголосив, що підприємство спеціалізується на впровадженні елементів системи контролю доступу, відеоспостереження та охоронних систем сигналізації в мережу Розумних речей (ІоТ) та розкрив місце і роль обладнання, проектів ПП «Cloud Vision» в мережевій архітектурі ІоТ.

Студенти групи АВм-11 ознайомилися з відеокамерами різних виробників. А також під керівництвом директора підприємства власноруч підключили відеокамери до реєстратора і спробували ними керувати. 

Насамкінець директор підприємства наголосив, що усі охочі зможуть пройти переддипломну практику на ПП «Cloud Vision». 

Такий приклад надихнув студентів вчитися, аби в майбутньому реалізувати себе на професійній ниві.