У Луцьку запрацювала сучасна школа підготовки до ЗНО та ДПА всеукраїнської мережі «Кевін», через яку пройшли сотні випускників. Усі вони нині – студенти омріяних вишів. А все тому, що у школі «Кевін» не просто викладають матеріал, а комплексно готують учнів до вступу. 

Луцька філія запрацювала лише кілька місяців тому, а охочих тут вчитися – уже чимало. Воно й не дивно, адже це дешевше й ефективніше, ніж заняття зі шкільними репетиторами. 

Що таке школа «Кевін»?

Це сучасний простір для навчання: без старих аудиторій і нудних лекцій.

Засновником є одесит Дмитро Воропаєв. Свого часу він не зміг пройти на бажану спеціальність через недостатньо високий бал ЗНО. Наступного року реабілітувався і вирішив: якщо сам зміг, то й іншим це під силу. Так і виникла ідея організувати школу підготовки до іспитів. Однак замість традиційного нудного репетиторства Дмитро обрав стратегію цікавого навчання. 

Нині мережа налічує 25 шкіл по всій країні. Луцька філія працює з листопада 2020-го за адресою Шопена, 22. 

До чого готують у школі?

У «Кевін» запрошують учнів 9-11 класів. Дев’ятикласників готують до ДПА, усіх інших – до ЗНО. Викладають такі предмети: 

  • українська мова;
  • українська література;
  • математика;
  • іноземна мова;
  • біологія. 

Одна з фішок школи – її молоді викладачі, які живуть «на одній хвилі» з учнями. Усі вони самі свого часу здавали ЗНО і отримали максимальні бали. Це не просто вчителі, кожен з них – справжній фанат своєї справи, який годинами може розповідати захоплюючі історії про свій предмет, аби максимально доступно донести матеріал для учнів. 

До речі, усі викладачі проходили конкурсний відбір у три етапи: розповідали про себе, проводили показові уроки для комісії, а також проходили тестування за програмою ЗНО. Кожен отримав максимальний бал в останньому випробуванні. 

Які умови навчання та гарантії?

У школі кажуть, що найактивніша підготовка розпочинається саме зараз. Одного семестру цілком достатньо, аби добряче підтягнути свій рівень знань. До слова, тут гарантують, що учні школи гарантовано покращують свій результат на 30+ балів. Втім, усе залежить від кількості занять. Якщо готуватися за рік і більше – то гарантований рівень може зрости. 

Тут можна займатися індивідуально, або приходити на групові заняття (останні користуються найбільшою популярністю). Учнів ділять на невеликі групи (до 8 людей) за рівнем знань. Саме така кількість слухачів є оптимальною, аби вчитель зміг приділити час усім. 

Якщо учень не зміг розібратися в темі, то вчитель призначає йому зустріч перед наступним заняттям, або консультує у месенджерах. До речі, ще одна перевага школи – учень тут ніколи не залишається наодинці зі складними темами і домашнім завданням – викладачі завжди на зв’язку, адже працює постійна підтримка та консультування онлайн.

Заняття з кожного предмета відбуваються два рази в тиждень, кожне триває 1,5 години (+ перерва 15 хвилин). Місячна оплата становить 1200 гривень. Якщо займатися з двох предметів – то вартість кожного становитиме 1100 гривень на місяць, якщо три – по 1000.

Увага! Пробне заняття з будь-якого предмету – безкоштовне! 

Раз на два місяці відбувається пробне тестування, де повністю передають атмосферу ЗНО: питання і формат відповідають програмі ЗНО, а викладачі уважно слідкують за дотриманням усіх правил. У школі кажуть, що побороти хвилювання – один з найголовніших етапів підготовки. 

За детальною інформацією звертайтеся за телефоном +38 (063) 655 30 00.

Більше про школу «Кевін» читайте на сайті: https://lutsk.shkolakevin.com.ua/