З огляду на події, що вирують навколо українців, які повернулися з Уханя, митрополит Луцький і Волинський Михаїл закликав волинян вести себе достойно.

Архієрей нагадує слова із Священного Писання: «Ніхто більшої любови не має над ту, як хто свою душу поклав би за друзів своїх» (Ів.12:13), – йдеться у зверненні владики, яке оприлюднили на сайті Волинської єпархії ПЦУ.

Керуючий єпархії звернувся до парафіян з проханням бути істинними християнами, готовими до прояву любові до ближнього, милосердя, співчуття та допомоги.

“Ми повинні бути готові прийняти своїх земляків на своїй батьківщині, звичайно, дотримуючись усіх норм гігієни та медичних рекомендацій. У сучасному світі існує багато пошесті й окрім коронавірусу. Зокрема, ми забули про зміну клімату, засмічення водойм, споживання некорисної їжі та інші вірусні інфекції, зокрема, й грип, епідемії якого щороку забирають життя українців”, – зазначив Михаїл.

Владика закликав втихомирити загальний людський «психоз», що навійний ззовні та пропагується засобами масової інформації.

“Тому варто вести себе гідно, й тим більше, не брати участь в акціях проти людини. Згадаймо, що ми всі – українці й повинні жити у єдності в часи радості та лиха”, – переконує архіпастир.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Автобуси групи евакуйованих з Китаю закидали камінням