Парламент ухвалив Постанову про Заяву Верховної Ради України «Щодо першочергових кроків забезпечення євроатлантичної інтеграції України – набуття повноправного членства України в Організації Північноатлантичного договору» №2327. «За» проголосували 284 народні депутати.

Автор проекту Постанови, лідер партії «Європейська Солідарність», п’ятий Президент України Петро Порошенко після голосування заявив, що ухвалене рішення повністю відповідає національним інтересам України, – повідомляє прес-служба партії “Європейська Солідарність”.

«Сьогодні об’єднується політична воля парламенту, президента, бо він, на щастя, наголосив про необхідність плану дій щодо членства в НАТО. І мені дуже приємно, що та постанова, яка спочатку викликала величезну критику, врешті-решт набрала майже конституційну більшість голосів», – наголосив Петро Порошенко.

«І сьогоднішня заява великого мого друга і великого друга України Генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга також підтверджує про те, що двері НАТО відкриті. План дій щодо членства буде фіксувати українські зобов’язання проводити реформи у секторі оборони і безпеки – і зобов’язання країн-членів НАТО прийняти Україну після виконання необхідних умов», – наголосив Петро Порошенко.